تبلیغات

هویت اجساد کشف شده مشخص شد + اسامی

هویت اجساد کشف شده مشخص شد + اسامی هویت 6 قربانی فاجعه پلاسکو مشخص شد  اسامی اجساد کشف شده در پلاسکو  احراز هویت اجساد کشف شده , اسامی اجساد کشف شده در پلاسکو ,  اسامی اجساد کشف شده , احراز هویت 6 قربانی فاجعه پلاسکواحراز هویت اجساد کشف شده , اسامی اجساد کشف شده در پلاسکو , اسامی اجساد کشف شده , احراز هویت 6 قربانی فاجعه پلاسکو

سازمان پزشکی قانونی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: احراز هویت شش فوتی حادثه پلاسکو به اتمام رسید.

به گزارش مجله مراحم ؛ تاكنون شش پيكر از حادثه فروريختن ساختمان پلاسكو كه جان خود را ازدست دادند، به مركز تشخيصي و آزمايشگاهي استان تهران واقع در كهريزك تحويل داده شدند.

با تلاش شبانه روزي كارشناسان پزشكي قانوني واز طريق بررسي تخصصي پزشكي قانوني روي پيكرها و آزمايش DNA، احراز هويت نامبردگان به پايان رسيد كه اسامي ٦نفر از جانباختكان به شرح زير اعلام مي شود؛

هویت آتش نشانان شهید عبارتند از: بهنام میرزاخانی، علی امینی و فریدون علی تبار.

همچنین هویت ۳ شهروند فوت شده در حادثه پلاسکو که تاکنون از زیر آوار خارج شده اند عبارت است از: حیدر پهلوانی، جواد حسینقلی زاده و محمود محسنی.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار