تبلیغات

برزو ارجمند با ظاهری متفاوت در «سر دلبران» +عکس

تصویربرداری سریال «سر دلبران» به کارگردانی محمدحسین لطیفی آغاز شده است و به تازگی عکسی از آن منتشر شد.

گزارش صبحانه، تصويربرداری سريال جديد محمدحسين لطيفی چند هفته است در شهر يزد و در سکوت خبری آغاز شده است. سريال «سرّدلبران» جديدترين محصول سازمان هنری اوج بوده که تهيه‌كنندگی آن را محمدرضا شفيعی و نويسندگی آن را حسين حسنی و رضا خمسه به عهده دارند.

سريال «سرّ دلبران» که قرار است در ماه مبارک رمضان از يكی از شبكه‌های سيما پخش شود، روايتی اجتماعی درباره مسجد و نقشِ محوری آن است.

انتخاب بازيگران اين سريال کماکان ادامه دارد و تاکنون حضور محمدکاسبی، فرهاد قائميان، اسماعيل محرابی، برزو ارجمند، متين‌سادات ستوده، جعفر دهقان، جهانبخش‌سلطانی و رضا توکلی در اين پروژه تلويزيونی قطعی شده است.

برزو ارجمند با ظاهری متفاوت در «سر دلبران» +عکس«سرّ دلبران» دومين همکاری مشترک محمدرضا شفيعی و محمدحسين لطيفی بعد از سريال «تنهايي ليلا» است. اين سريال هم مانند همکاری قبلي اين تهيه‌کننده و کارگردان، مضمونی اجتماعی داشته و برزو ارجمند نيز در آن نقش يک روحانی را ايفا می‌کند.

منبع : خبرآنلاین

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار