تبلیغات

عروسک های جدید برنامه خندوانه رامبد جوان (عکس)

عروسک های جدید برنامه خندوانه رامبد جوان

به گزارش ایران ناز پس از جنجال استفاده غیر قانونی برنامه خندوانه از عروسک جناب خان ، و حذف عروسک جناب خان از این برنامه ، رامبد جوان از چهار عروسک جدید در برنامه اش با ملودی ترانه مشهور ( سوسن خانوم ) رونمایی کرد !

رامبد جوان دیشب در «خندوانه» از چهار عروسک تازه این برنامه رونمایی کرد.در برنامه «خندوانه» که شامگاه دوشنبه ۱۶ اسفند پخش شد، بعد از چند ماه که از پخش فصل جدید «خندوانه» بدون حضور جناب خان می‌گذرد، چهار عروسک که برادر هم هستند و نام‌هایی دخترانه دارند، در این برنامه حضور پیدا کردند.

عروسک های جدید برنامه خندوانه رامبد جوان (عکس)

یاسمن، غنچه، فرخنده و مارال، چهار برادر عروسکی هستند که با صداپیشگی محمدرضا علیمردانی، هادی کاظمی، هومن حاجی‌عبداللهی و مجید آقاکریمی قرار است در «خندوانه» جای خالی جناب خان را پر کنند.

در برنامه دیشب «خندوانه»، این عروسک‌های تازه وارد، سربسر رامبد جوان گذاشتند و قطعات شاد و ریتمیک متعددی را اجرا کردند که پایان دهنده حضورشان در استودیو، قطعه‌ای با ملودی آهنگ مشهور «سوسن خانم» از گروه بروبکس بود.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار