تبلیغات

حذف کلمه ارشاد از فیلم گشت ارشاد ۲

حذف کلمه ارشاد از فیلم گشت ارشاد ۲ و اعتراض ساعد سهیلی به آن

فیلم سینمایی گشت ارشاد به کارگردانی سعید سهیلی یکی از فیلم های جنجالی بود که سال ۱۳۹۰ اکران شد و با استقبال گسترده مردم روبه رو شد!

این فیلم ماجرای سه مرد بود که نقش انها را حمید فرخ‌نژاد، پولاد کیمیایی، ساعد سهیلی بازی میکردند آنها با لباس گشت ارشاد و بسیجی به سراغ دختران و پسران بدحجاب میرفتند و آنها را دستگیر و از انها اخاذی میکردند که این موضوع همراه با سکانس های طنز بود.

هچنین ببینید: سوتی سیاسی فرخ نژاد در گشت ارشاد ۲

استقبال گسترده مردم از این فیلم باعث شد که کارگردان این فیلم سعید سهیلی به فکر ساخت گشت ارشاد ۲ بیافتد و قسمت دوم آن را هم بسازد.

اما با ساخت این فیلم گشت ارشاد ۲ گویا تذکراتی دریافت کرده اند که باید واژه گشت از نام آن حذف شود.

با حذف واژه ارشاد ساعد سهیلی در صفحه اینستاگرامش متن جالبی را به اشتراک گذاشت و به این موضوع اعتراض کرد.

همچنین ببینید: باید بمالی یا میمالنت…

 ساعد سهیلی و اعتراض او به حذف کلمه ارشاد

ساعد سهیلی بازیگر فیلم «گشت ۲» با کنایه به حذف کلمه ارشاد در پوستر فیلم اعتراض کرد.

حذف کلمه ارشاد

در پوستر جدید فیلم «گشت ۲» دیگر خبری از کلمه ارشاد نیست. همین موضوع باعث گلایه ساعد سهیلی شده است. او در این باره در اینستاگرام نوشت: «اگه مشکلات مملکت با برداشتن “ارشاد” حل میشه، ما هم می گیم “گشت” اصن گشت هم نمی گیم می گیم “کشک٢” حالا اگه عوض شد چیزی؟ قربونه سانسورچی‌ها بشم که اینقدر بامزه‌ان.»

 حذف کلمه ارشاد از فیلم گشت ارشاد 2

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار