تبلیغات

ناگفته های همسر الویس پریسلی: هرگز نمی خواستم به او خیانت کنم

اکنون چهل سال از مرگ پادشاه (الویس پریسلی) گذشته است، و پریسلا پریسلی همسر سابق الویس می گوید که هنوز دلتنگ این ستاره راک اند رول است. او به مدت شش سال همسرش بود. و با وجود اینکه در سال ۱۹۷۳ از او طلاق گرفت, تا پایان عمر دوستان خوبی برای هم بودند.و او در ۷۱ سالگی در اخبار اعلام کرد که فرزندی که از الویس دارد به او شوق زندگی می دهند.

الویس و پریسلا پریسلی و لیزا ماری

دلم برای خنده هایش تنگ شده.خنده نافذی داشت.همین که او شروع به خنده می کرد همه  را به خنده وا می داشت. آنها نمی دانستند که الویس به چه می خندد, آنها فقط از همراهی کردن او در هنگام خندیدن لذت می بردند.

پریسلا اولین بار زمانی که چهارده سال بیشتر نداشت, الویس را ملاقات کرد. و از همزمان با وجود یازده سال تفاوت سنی؛ بین آن دو عشق شکوفا شد.
و آن ها به عمارت لوکس خود در ممفیس نقل مکان کردند. وسپس در سال ۱۹۶۳به گریس لند رفتند.

آن ها در سال ۱۹۶۷ باهم در لاس وگاس ازدواج کردند و نه ماه بعد تنها فرزندشان لیزا ماری به دنیا آمد.

خانواده الویس پس از به دنیا آمدن لیزا ماری

پریسلا پریسلی: یادش تا همیشه در ذهنم باقی می ماند.
پریسیلا , کسی که با تفنگ خالی در فیلم ها ستاره دار است!

او اعتراف کرد که هرگز احساس خوبی نسبت به اینکه یک نیمرخ در کنار خواننده باشد نداشته است. او در آن شرایط خود را عاری از هرگونه هویتی می دانست. بخش زیادی از جوانی اش را در چنین حالتی عاری از هرگونه احساس با هویت بودن در گریس لند گذراند.

او گفت :
من زیاد حق اظهار نظر نداشتم زیرا بیرون از زندگی با الویس هیچ چیز دیگری در زندگی ام وجود نداشت. من مجبور بودم هر چه را که می گفتم اصلاح کنم
من از آن پس روی حرف هایی که  می گفتم دقت زیادی میکردم. زیرا من نمی خواستم تحت هیچ شرایطی به الویس خیانت کنم.و باعث آبرو ریزی اش شوم.

الویس پریسلی و همسرش

پس از مرک الویس پرسیلا موسسه و هتلی به نام قلب های شکسته (نام یکی از مشهورترین آهنگ های الویس) تاسیس کرد که تبدیل به یک جاذبه گردشگری شد.این موسسه ۲۰ میلیون بازدید کننده  و ۱۴۰میلیون دلار درامد داشته است. و شامل یک هتل با ۴۵۰ اتاق می باشد و این میراث همچنان زنده و فعال است.

او گفت:
الویس فردی درونگرا و منزوی بود اگر او اکنون زنده بود هرگز در شبکه های اجتماعی حضور نمی یافت. و حتی من چندیدن بار به شوخی به رسانه ها گفته ام که الویس را هرگز در فیس بوک نمی توانستید پیدا کنید!

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار