تبلیغات

ازدواج اجباری دختر 5 ساله برای از بین بردن نحسی مرگ در خانواده + فیلم

ازدواج اجباری دختر 5 ساله برای از بین بردن نحسی مرگ در خانواده دختر 5 ساله که توسط خانواده اش برای از بین بردن نحسی مرگ در خانواده در حال ازدواج بود با تلاش مردم نجات پیدا کرد .

عقاید و خرافات در برخی از خانواده ها و شهرهای هند موجب اتفاقاتی عجیب و غیر انسانی میگردد .

ازدواج اجباری دختر 5 ساله یکی از رفتارهای غیر اصولی است که توسط یک خانواده هندی برای از بین بردن نحسی مرگ انجام شده بود .

دختر 5 ساله که پس از مرگ یک شخص از خانواده مجبور به ازدواج شده بود تا نحسی مرگ از خانواده دست بردارد توسط مردم حاضر از این ازدواج نجات پیدا کرد .

ازدواج اجباری دختر 5 ساله برای از بین بردن نحسی مرگ در خانواده

ازدواج اجباری دختر 5 ساله

ازدواج دختر 5 ساله

رسم و رسومات عجیب در مرکز هند یک دختر بچه 5 ساله را پای سفره عقد کشاند. ازدواجی نامتعارف که صدای مخالفان زیادی را بلند و برگزاری مراسم را با مشکل روبرو کرد.

در حالی که این دو کودک برای انجام عبادت روبروی محراب ایستاده بودند جمعیت مخالف مانع ادامه مراسم شده و پدر و مادر مجبور شدند عروس کوچک را از محل دور کنند.

پس از بررسی های نیروهای امدادی مشخص شد که این فامیل به تازگی یکی از اعضای خود را از دست داده و حالا بنا به رسم و رسومات باید جشن یا رویدادی فرخنده در آنها صورت بگیرد تا نحسی مرگ از بین آنها پاک شود. مشاوران با دادن راهنمایی های لازم پیگیر این موضوع شدند.

گفتنی است؛ ازدواج در سن غیر قانونی مدتی است که به یک مشکل عجیب در هندوستان تبدیل شده است، چندی پیش دختر 14 ساله ای مجبور به ازدواج با مردی که 4 برابر خود سن داشت شد. به گفته فعالان حقوق بشر تنها در سال گذشته 25 مورد از ازدواج زیر سن قانونی در حیدرآباد هندوستان گزارش شد. این در صورتی است که موارد گزارش نشده رقمی بسیار بیشتر دارد.

فیلم جلوگیری مردم از ازدواج دختر 5 ساله را مشاهده میفرمایید :

دانلود کلیپ

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار