تبلیغات

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد مرغ گرم خوشمزه و مجلسی

سالاد مرغ گرم خوشمزه,سالاد مرغ گرم مجلسی,سالاد مرغ گرم

سالاد مرغ گرم خوشمزه

نمکستان » برای این پست آموزش طرز تهیه سالاد مرغ گرم خوشمزه و لذیذ را آماده کرده ایم ، برای مشاهده این آموزش آشپزی این پست را دنبال کنید.

مواد لازممقدار موادمرغ پخته و خرد شده۱٫۵ فنجانکرفس خرد شده۱ فنجانتخم مرغ پخته و خرد شده۳ عددپیازچه خرد شده۲ قاشق سوپخوریخرده نان۱٫۵ فنجانبادام خرد شدهنصف فنجانآب لیمو۳ قاشق سوپخوریفلفل شیرینبه مقدار لازمسس مایونزسه چهارم فنجانآب مرغ۲ فنجانکره۵۰ گرمنمکنصف قاشق چایخوری

سالاد مرغ و ذرت خوشمزه,سالاد مرغ و ذرت و قارچ,سالاد مرغ و ذرت

طرز تهیه سالاد مرغ گرم خوشمزه,دستور پخت سالاد مرغ گرم مجلسی,سالاد مرغ گرم

سالاد مرغ گرم مجلسی

طرز تهیه سالاد مرغ گرم

با آموزش طرز تهیه سالاد مرغ گرم از سری آموزش های آشپزی سایت نمکستان در خدمتتون هستیم. برای تهیه سالاد مرغ گرم ابتدا باید یک ظرف بزرگ انتخاب کرده و تمامی مواد سالاد را به جز نان و کره به ترتیب درون ظرف ریخته و خوب با هم مخلوطشان کنید.

ظرف دیگری را به کره آغشته کنید و مخلوط اولیه را درون آن ظرف بریزید خرده نان ها را نیز روی آن بریزید.در مرحله بعد می بایست کره را آب کنید و روی خرده نان ها بریزید.

فر را روشن کرده و درجه آن را روی ۳۵۰ درجه فارنهایت یا ۱۸۰ درجه سانتی گراد تنظیم کنید تا گرم شود و سپس برای مدت زمان ۳۰ دقیقه ظرف سالاد را درون آن بگذارید تا خرده نان ها خوب پختخ و قهوه ای شوند.

ساندویچ سالاد مرغ خوشمزه,ساندویچ سالاد مرغ مجلسی,ساندویچ سالاد مرغ

آموزش مرحله به مرحله طرز تهیه سالاد مرغ گرم خوشمزه و مجلسی منبع : http://namakstan.net/81556-salad-morgh-garm.html

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار