تبلیغات

برای واردات شامپو خارجی به کشور چه قدر ارز خارج می شود؟

برای واردات شامپو خارجی به کشور چه قدر ارز خارج می شود؟

مجموعه: علمی و تکنولوژی تعداد بازدید: 114 views

برای واردات شامپو خارجی به کشور چه قدر ارز خارج می شود؟

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از اقتصاد آنلاین، انواع شامپو از ۱۵ کشور جهان وارد شده است که در این بین اولین و بزرگترین صادرکننده شامپو به ایران ، ترکیه بوده است به طوریکه با فروش بیش از ۳ هزار و ۲۴ تن شامپو در پنج ماهه نخست سال ، بالغ بر ۵ میلیون و ۲۶۷ هزار و ۶۹۰ دلار درآمد کسب کرده است.

بعد از ترکیه، کشور فرانسه دومین صادرکننده شامپو به کشور بوده است که در مدت ذکر شده درآمد ۴ میلیون و ۱۵۱ هزار و ۴۹۶ دلاری را به خود اختصاص داده است.

در این میان کشور آلمان با صادرات ۳۴۱ تن شامپو به ایران سومین فروشنده بوده است که درآمد ۲ میلیون و ۵۰۱ هزار و ۶۳۷ دلاری را کسب کرده است.

براساس آمار گمرک در پنج ماهه نخست سال جاری به دلیل واردات شامپو ۱۶ میلیون و ۳۸۰ هزار و ۷۶۷ دلار ارز از کشور خارج شد که بالغ بر ۵۳ میلیارد و ۱۴۴ میلیون و ۳۲۴ هزار و ۶۰۶ تومان است.

براساس این گزارش در پنج ماهه نخست سال جاری از کشور‌های اسپانیا، اسلوونی، امارات متحده عربی، ایتالیا، بلژیک، بلغارستان، چین، کانادا، مجارستان، یونان و دیگر کشورها نیز شامپو وارد ایران شده است.

منبع مطلب : بروزها

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار