تبلیغات

ترامپ باز هم اخبار رسانه‌های آمریکایی را جعلی خواند!

ترامپ باز هم اخبار رسانه‌های آمریکایی را جعلی خواند!

مجموعه: علمی و تکنولوژی تعداد بازدید: 72 views

ترامپ باز هم اخبار رسانه‌های آمریکایی را جعلی خواند!

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، دونالد ترامپ در انتقاد از رسانه‌های آمریکایی که از نظر وی «رسانه‌های اخبار جعلی» هستند، گفت: این رسانه‌ها به هیچ‌ عنوان تمایلی به پوشش توافق اورانیوم آمریکا و روسیه که مربوط به دوران ریاست‌جمهوری «باراک اوباما» می‌شود، ندارند.

وی در یک پیام توئیتری نوشت: «توافق اورانیوم با روسیه به کمک کلینتون و با آگاهی دولت اوباما، بزرگترین داستانی است که رسانه‌های جعلی تمایلی به دنبال کردن آن ندارند».

این توئیت ترامپ بعد از آن نوشته شد که پایگاه اطلاع رسانی «هیل» وابسته به کنگره گزارش کرد که اف‌بی‌آی، شواهد گسترده‌ای را از رشوه‌ و اخاذی و پولشویی قبل از آنکه دولت اوباما توافق ۲۰۱۰ را تأیید کند، جمع‌آوری کرده است.

طبق گزارش هیل، توافق مذکور به مسکو اجازه می‌داد که بخش زیادی از اورانیوم آمریکا را تحت کنترل داشته باشد. کمیته قضایی سنا روز چهارشنبه خواستار گفت‌وگو با یک مأمور اف‌بی‌آی شد که به مأموران دیگر در افشای این طرح کمک کرد.

ترامپ خیلی سریع از این فرصت برای هدف قرار دادن رسانه‌ها و متهم کردن آن‌ها به پوشش جهت‌دار اخبار استفاده کرد.

اوایل ماه جاری میلادی، ترامپ تلویحا خواستار لغو مجوز برخی رسانه‌های آمریکایی که علیه او انتقاد می‌کنند، شد.

منبع مطلب : بروزها

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار