تبلیغات

رونمایی اینترنت نسل پنج برای اولین باردر المپیک 2018 کره جنوبی

رونمایی اینترنت نسل پنج برای اولین باردر المپیک 2018 کره جنوبی

رونمایی اینترنت نسل پنج برای اولین بار در المپیک 2018 کره جنوبی

مسئول رسانه ای المپیک زمستانی پیونگ چانگ که سال 2018 در کره جنوبی برگزار می‌شود گفت: اینترنت 5G در المپیک زمستانی 2018 پیونگ چانگ رونمایی می شود.

مسابقات المپیک زمستانی 2018 اوایل سال جدید میلادی در کره جنوبی برگزار می شود. این طور که از شواهد و قرائن پیداست در این مسابقات از فناوری‌های نو و شگفت‌انگیز به وفور استفاده خواهد شد. یکی از این فناوری‌های نو اینترنت نسل پنجم است. اینترنت 5G نسل پنج اینترنت است که قرار است برای اولین بار در این مسابقات به کار گرفته شود. اینترنت نسل پنجم به نام اینترنت اشیا Internet Of Thing نیز شناخته می‌شود که در سطح جهان تحقیقات گسترده ای درباره آن در حال انجام است.

اینترنت اشیا هنوز به مصرف تجاری نرسیده است اما بازی‌های المپیک و استفاده از این اینترنت امیدواری‌هایی را ایجاد می‌کند که این فناوری به زودی تجاری‌سازی شود و به مصرف عمومی برسد. البته پیاده سازی این اینترنت زیرساخت هایی را احتیاج دارد.

لازم به ذکر است؛ سرعت این اینترنت به 10 گیگابایت بر ثانیه هم می رسد که حدود 20 برابر اینترنت نسل چهارم است.

رونمایی اینترنت نسل پنج برای اولین در المپیک 2018 کره جنوبی

رونمایی اینترنت نسل پنج برای اولین در المپیک 2018 کره جنوبیاینترنت نسل پنج برای اولین بار در المپیک 2018 استفاده می شود.


tweet

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار