تبلیغات

درآمد خالکوبی در ایران ماهانه ۸ تا ۱۰۰ میلیونی + تصاویر

درآمد خالکوبی در ایران ماهانه ۸ تا ۱۰۰ میلیونی است شاید باورش سخت باشد ولی این موضوع کاملا واقعیست و به صورت زیر پوستی در جامعه رواج پیدا کرده است که بسیاری از جوانان به خصوص نوجوانان علاقه بسیار زیادی به تاتو و خالکوبی دارند.

درآمد خالکوبی در ایران

خالکوبی و تاتو به یکی از فعالیت ها و مشاغل پرسود و پردرامد در کشورمان تبدیل شده است که به صورت زیرزمینی و نامحسوس در برخی از آرایشگاه ها صورت میگیرد و نباید این موضوع را تکذیب و رد کرد چرا که این چنین ماجرایی واقعیت دارد و روز به روز به تعدادشان افزوده میشود.

درآمد خالکوبی در ایراندرآمد خالکوبی در ایران,تاتو در ایران,تتو های جالب

هرچند که در بین جامعه ایرانی و خانواده ها این موضوع به رسمیت شناخته نمیشود و جایگاهی ندارد اما برخی از جوانان با تقلید از چهره های هالیوودی یا ورزشکاران اقدام به زدن تاتو میکنند.

این کار در کشورمان روز به روز طرفداران زیادی را از بین جوانان جذب میکند که علاوه بر پرداخت مبالغ هنگفتی برای طراحی بلکه باید برای عوارض پوستی  و گاهاً عفونت های آنها ناشی از انها هزینه های بسیار سنگینی را متحمل شوند.

درآمد خالکوبی در ایراندرآمد خالکوبی در ایران,تاتو در ایران,تتو های جالب

شاید برخی ها فکر کنند که این شغل در کشورمان زیاد بازار خوبی نداشته باشد ولی باید عرض کنیم که در همین تهران طبق امار به دست امده درامد خالکوبی بین ۸ تا ۱۰۰ میلیون تومان در ماه است!

درآمد خالکوبی در ایران برای مشتریان ممکن است در هر محله با تغییر روش کار یا با توجه به موادی که به کار می برند متفاوت باشد. مثلا قیمت تاتوی ابرو در سالن آرایشی که در جنوب شهر تهران قرار دارد بین ۹۰ تا ۱۰۰ هزار تومان است اما همین کار در آرایشگاه شمال تهران قیمتی بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان دارد.

درآمد خالکوبی در ایراندرآمد خالکوبی در ایران,تاتو در ایران,تتو های جالب

تعرفه خالکوبی و تاتو

همچنین تاتو کردن طرح و نقش های کوچک، بین ۵۰ تا ۷۰ هزار تومان آب می خورد. البته برخی طرح های کوچک گران تر نیز هستند به طور مثال تاتوی پلک یا پشت گوش یا شاهرگ بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان هزینه دارد.درآمد خالکوبی در ایران

طرح های بزرگ هم قیمت های متفاوتی دارند که البته به اندازه طرح و تعداد رنگ های به کار رفته و حتی دو بعدی یا سه بعدی بودنش بستگی دارد. طرح دست بین ۱.۵ تا ۲.۵ میلیون تومان هزینه دارد.کل هر دو پا بسته به نقش و تعداد رنگ بین سه تا چهار میلیون و طرح کامل کمر بین ۳.۵ تا ۴.۵ میلیون تومان هزینه در بردارد. قیمت تاتوی کامل بدن که کمتر هم مورد علاقه خانم ها است و بیشتر آقایان این کار را می کنند بین ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان است.درآمد خالکوبی در ایران

بازار داغ تتو و خالکوبی در ایراندرآمد خالکوبی در ایران,تاتو در ایران,تتو های جالب

نحوه پاک کردن تاتو و خالکوبی

در این میان کسانی هستند که پس از تاتو به دلایل مختلف تغییر سلیقه می دهند و به فکر پاک کردن می افتند. پاک کردن تاتو با لیزر، مواد و کرم های خاص پاک کننده و یا با روغن های مخصوص انجام می شود که قیمت پاک کردن آن بسته به اندازه و نوع کار، بین ۵۰ هزار تا یک میلیون تومان هزینه دارد.

افرادی که کار تاتو را انجام می دهند اصولا یا در ایران و یا در تایلند دوره دیده اند که البته علاوه بر داشتن مهارت باید دستگاه های مخصوص تاتو را نیز داشته باشند. این دستگاه ها قیمتی بین یک میلیون و پانصد هزار تومان تا هشت میلیون تومان دارند.

درآمد خالکوبی در ایران,تاتو در ایران,تتو های جالب

از طرف دیگر هر سوزنی که در تاتو استفاده می شود ۲۵۰ تومان قیمت دارد و اگر همه موارد بهداشتی مثل دستکش یک بار مصرف، اسپری ضدعفونی کننده و مواد بی حس کننده را نیز محاسبه کنید در گران ترین حالت به زحمت ۱۰ هزار تومان می شود. نتیجه اینکه قیمت تمام شده برای یک تاتو کوچک حداکثر ۱۰ هزار تومان است اما آنچه از مشتری دریافت می شود بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان است.

درآمد خالکوبی در ایران بر اساس نتایج یک تحقیق، پدیده خالکوبی در برخی شهرهای کشور به ویژه کلانشهرها در بین دختران، دانش آموزان و دانشجویان افزایش یافته است. گفته شده تقریبا ۲۰ درصد افراد ۱۸ تا ۳۵ ساله در دنیا خالکوبی می کنند که پیش بینی می شود طی چند سال آینده این مقدار افزایش یابد.

درآمد خالکوبی در ایران,تاتو در ایران,تتو های جالب

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار