تبلیغات

اموزش قرار دادن ویدیو برای تصویر حساب کاربری در ویندوز ۸

اموزش کپی سریع مسیر یک فایل یا پوشه در ویندوز

ایا تا کنون دیده اید که در ویندوز ۸ عکس بر روی پروفایل قرار داده شود؟ایا دیده اید که ویدیو بر رو پروفایل گذاشته شود؟ایا دوست دارید بر روی پروفایل خود ویدیو قرار دهید پس با نسیم فان همراه باشید.

قرار دادن ویدیو برای تصویر حساب کاربری در ویندوز ۸ ۱همانطور که مشاهده کرده اید هر فردی برای حساب کاربری خود یک تصویر انتخاب میکند . شاید جالب باشد بدانید ویندوز ۸ یک قابلیت بسیار خوب قرار داده است که به وسیله ی آن میتوانید به جای تصویر بر روی حساب کاربری خود یک فیلم کوتاه از خود قرار دهید . شاید از خود بپرسید چگونه میتوان این کار را انجام داد؟ در این مقاله نحوه ی انجام این کار را به شما آموزش خواهیم داد. این نکته را در نظر داشته باشید که شما به یک وب کم و یا دوربین بر روی pc خود احتیاج دارید .

در مرحله ی اول وارد بخش start خود شوید و بر روی عکس حساب کاربری خود کلیک کنید و از گزینه های نمایش داده شده Change account picture را انتخاب کنید.

اموزش قرار دادن ویدیو برای تصویر حساب کاربری در ویندوز 8

اموزش قرار دادن ویدیو برای تصویر حساب کاربری در ویندوز ۸

۲- سپس در صفحه ی باز شده بر روی گزینه یCamera کلیک کنید .

اموزش قرار دادن ویدیو برای تصویر حساب کاربری در ویندوز 8

اموزش قرار دادن ویدیو برای تصویر حساب کاربری در ویندوز ۸

۳-سپس در کادری که برای شما نمایش داده میشود Video mode را انتخاب کنید . حالا برروی صفحه کلیک کنید تا گرفتن فیلم آغاز شود . دقت داشته باشید زمان فیلم کوتاه است و پس از ۵ ثانیه به طور خودکار قطع میشود.

۴- در مرحله ی آخر بر روی ok کلیک کنید تا این ویدیو به عنوان تصویر حساب کاربری شما قرار بگیرد.

توجه داشته باشید شما نمیتوانید ویدیویی از هارددیسک خود قرار دهید و باید توسط وب کم گرفته شود.

منبع:لرنینگ

گرداوری:نسیم فان

مطالب متنوع دیگرآموزش کامل طرز تهیه خورشت باقلا (باقالی) سبز مجلسی و خوش رنگآموزش کامل طرز تهیه خورشت باقلا (باقالی) سبز مجلسی و خوش رنگآموزش طرز تهیه خورشت کلم بروکلی با گوشت + فیلمآموزش طرز تهیه خورشت کلم بروکلی با گوشت + فیلمطرز تهیه خورشت آلو اسفناج مجلسی با گوشت و مرغ + فیلم آموزشیطرز تهیه خورشت آلو اسفناج مجلسی با گوشت و مرغ + فیلم آموزشیاموزش ساخت ربات در تلگراماموزش ساخت ربات در تلگرامفواید شیر نارگیل برای زنان باردارفواید شیر نارگیل برای زنان باردارخلاصه زندگی نامه حضرت علی (ع)خلاصه زندگی نامه حضرت علی (ع)طرز تهیه خورشت لوبیا سبز مجلسی و خواص لوبیا سبز + فیلم آموزشیطرز تهیه خورشت لوبیا سبز مجلسی و خواص لوبیا سبز + فیلم آموزشیآشنایی با انواع مکانیسم های دفاعیآشنایی با انواع مکانیسم های دفاعیمصاحبه جنجالی با مرتضی قریشی عضو ایرانی داعش!!!+عکسمصاحبه جنجالی با مرتضی قریشی عضو ایرانی داعش!!!+عکسارسال پیام ویدیویی در تلگرامارسال پیام ویدیویی در تلگرام

انتشار برای دوستان

فیس نماانتشار

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار