تبلیغات

زندگی خوشبخت فوتبالیست سرشناس و همسرش +تصاویر

لوئیز فیلیپه مادریا کایرو فیگو در روز ۴ نوامبر ۱۹۷۲ در لیسبون پرتغال بدنیا آمد. او در یک خانواده نسبتاً فقیر بزرگ شد.

فیگو عناوین بسیاری در فوتبال به دست آوره که از آن جمله می توان به توپ طلائی از طرف فرانس فوتبال و نیز برگزیده بهترین بازیکن سال اروپا و دومین بازیکن منتخب دنیا از طرف فیفا اشاره کرد.

او در دسته فوتبالیست هایی است که علاوه بر زندگی موفق ورزشی، در زندگی شخصی خود نیز موفق بوده است. فیگو در کنار همسر سوئدی اش –هلن- و همچنین سه دخترش-استلا،دانیلا و مارتینا-زندگی خوب و شادی را دارد.

همسر فیگو که گفته می شود پیرو عقاید مذهبی خود و بسیار خانواده دوست است چند سال پیش به عنوان جذاب ترین همسر فوتبالیست ها برگزیده شد. هلن هر هفته به کلیسا می رود و به قول خودش با این کار آرامش خاصی می گیرد.

زندگی خوشبخت فوتبالیست سرشناس و همسرش +تصاویر فیگو با همسرش زندگی خوشبخت فوتبالیست سرشناس و همسرش +تصاویر عکس فیگو با همسرش زندگی خوشبخت فوتبالیست سرشناس و همسرش +تصاویر عکس فیگو با همسرش زندگی خوشبخت فوتبالیست سرشناس و همسرش +تصاویر خانواده فیگو زندگی خوشبخت فوتبالیست سرشناس و همسرش +تصاویر فیگو با همسرش

توریسم آنلاین

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار