تبلیغات

این کفش مناسب جاسوسی است! +عکس

یک کارخانه در ایتالیا با معرفی کفش جاسوسی باداس، به دنبال جذب مشتری برای این محصول است.

به گزارش صبحانه،کفش جاسوسی Badass ، کفش خاصی است که با تعبیه یک محفظه پنهان کوچک اما جادار داخلی به شما امکان می‌دهد تا وسایل مورد نیازتان را  به راحتی و بدون جلب توجه در هر مکانی استفاده کنید.

در این فضای کوچک شما می‌توانید کوچکترین تلفن همراه جهان، یک دوربین فیلم برداری کوچک، ،یک دستگاه GPS برای ردیابی، یک اسکناس 50 دلاری، یک کلید خانه را تنها  جا دهید و در مواقع ضروری از آن استفاده کنید.

کمپانی تولیدکننده این محصول با معرفی 12 قطعه ضروری برای هر فردی، به خریداران اجازه می‌دهد تا از بین مواد ارائه شده، 6 مورد را انتخاب کرده تا در کفش آنها تعبیه شود.

در کنار همه این موارد، مرغوبیت چرم بکار رفته در کفش بقدری بالاست که به گفته طراحان، در برابر هر ضربه و آسیبی بسیار مقاوم خواهد بود.

کفشی که برای جاسوسی مناسب است! +عکسکفشی که برای جاسوسی مناسب است! +عکسکفشی که برای جاسوسی مناسب است! +عکسکفشی که برای جاسوسی مناسب است! +عکسکفشی که برای جاسوسی مناسب است! +عکس

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار